Login Form

Kontakty

Uncategorised

Zveřejněno: 2. 1. 2018 21:25
Napsal j.markuci

Prosím  o strpení s neaktualitami na webu vzniklými obnovou webových stránek ze zálohy.

Chyby budou co nejdříve opraveny.

 

Děkuji za trpělivost.

Zveřejněno: 17. 7. 2016 10:06
Napsal j.markuci

V současné době probíhá aktualizace webových stránek!

 

V souvislosti s aktualizací prosíme o trpělivost. V případě, že naleznete na stránkách nějakou nesrovnalost nebo naopak nenajdete požadované informace, prosím o jejich stručný popis a zaslání na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Děkuji,

Jirka Markuci

Zveřejněno: 10. 7. 2016 8:27
Napsal j.markuci
Jméno Funkce E-mail
Info Všeobecný kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Václav Šimek Velitel jednotky, vedoucí kolektivu mladých hasičů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Martin Hák Starosta sboru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petr Vanc Trenér muži, dorci Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Markéta Šimková Vedoucí kolektivu mladých hasičů, Trenér ženy, st. žáci, ml. žáci Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jiří Markuci Webmaster Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 


 

< !--
-->